czwartek, 6 sierpnia 2015

ZWIERZYŃSTWO.006

M x 3

Mam na imię Paulina i chciałabym trochę opowiedzieć o naszej rodzince. 
Pierwszy pojawił się Milioner (5 lat), po dwóch latach trafiła do nas Migotka (3 lata) a chwilę potem zaszłam w ciążę i za 9 miesięcy przyszła na świat Maja (2 lata).
Kiedy przywieźliśmy Maję po narodzinach ze szpitala, koty obwąchały ją z każdej strony. Milioner trochę z dystansem, Migotka od początku chciała być bardzo blisko.
Planując dziecko, nie mieliśmy z mężem żadnych obaw ani wątpliwości.
Maja i Migotka to wyjątkowe przyjaciółki. Migotka nigdy jej nie drapnęła, nie ugryzła, jest z niej prawdziwa kocia mama. Często się przytulają, a dla nas jest to widok piękny i rozczulający.
Milioner z Majką żyją na dystans — jednak kocur to kocur, ale potrafią mieć kontakt podczas zabawy lub gdy postanawia go dokarmiać.
Dzięki temu, że Maja od urodzenia wychowuje się z kotami, wie jak zachowywać się w stosunku do nich, jest delikatna, nie robi im krzywdy.
Nie boi się zwierząt dzięki czemu większość psów na osiedlu do niej lgnie.
Od dziecka dorastałam w towarzystwie kotów, dlatego, gdy tylko kupiliśmy z mężem własne mieszkanie, namówiłam go na przygarnięcie Milionera.
On mimo tego, że nigdy nie miał kota oraz zdanie o tych stworzeniach miał średnie, dziś nie wyobraża sobie życia bez tych futrzanych przyjaciół.

Więcej na temat Mai i kotów na naszym blogu — Majkowe Love oraz FP Migotki i Milionera


Paulina Popławska

________________
zdjęcia pochodzą z archiwum autorki

2 komentarze:

Dziękujemy!
Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratorów strony.