wtorek, 13 sierpnia 2013

III EDYCJA AKCJI JUŻ NIEBAWEM

Postanowiliśmy zespołowo dalej prowadzić akcję. Widzimy w niej potencjał. Pracujemy nad logo, by stać się bardziej rozpoznawalnymi. Poszukujemy nowych współpracowników z miast, w których mamy potencjalne domy chętna do udziału. Podejmujemy decyzje w sprawie promowania akcji i współpracy z mediami. Mimo urlopów i wakacji opracowujemy plan by od września ruszyć z nową edycją. 

Tym razem akcja potrwa od września do końca stycznia. 
Tutaj można dołączyć do akcji na fecebooku, a tu można stać się jej fanem.

Przypomnijmy więc. Celem akcji jest promowanie odpowiedzialnych adopcji zwierząt. Przy czym za adopcję uważamy danie dachu nad głową i sprawowanie opieki nad zwierzęciem dowolnej rasy i dowolnego gatunku. Nie wykluczamy zwierząt kupionych. 
Nasi fotografowie charytatywnie działający w akcji odwiedzają domu opiekunów, by w naturalnym środowisku wykonać zdjęcia podopiecznych i spisać ich historię. Opiekunowie podpisują oświadczenie, w którym wyrażają zgodę na nieodpłatną publikację zdjęć i historii adopcji na tej stronie, czyli na naszym blogu, na naszym fanpejdżu oraz w wieńczącej edycję publikacji internetowej lub papierowej, jeśli dojdzie do jej wydania w takiej formie. 
Opiekunowie otrzymują od nas zdjęcia, mają także cały czas wgląd w pisane teksty oraz mają możliwość wpływania na nie. 
Publikacja na blogu składa się zwykle z większej ilości zdjęć (ok. 5-10) oraz wprowadzenia do historii. Publikacja w kompilacji na zakończenie składa się z mniejszej ilości zdjęć (1-2) oraz dłuższej opowieści o podopiecznych i sposobie w jaki trafili właśnie do takiego domu. 

Działamy aktualnie w następujących rejonach:

Agata Szymczak Warszawa i okolice, sporadycznie Kraków
Agnieszka Adamczak Poznań i okolice
Grażyna Ambrożek Gdynia
Iwona Stepajtis Warszawa i okolice
Joanna Jankowska Trójmiasto
Justyna Szramowska Kraków i okolice
Katarzyna Jaśkiewicz Pruszków, Podkowa Leśna, Milanówek, Grodzisk
Łucja Lange Łódź i okolice
Jola Lipka Warszawa i okolice
Magdalena Wilczek  Zabrze
Ola Obuchowicz-Sawicz Wrocław i okolice
Szymon Siwak Police, Poznań

Poszukujemy nadal wolontariuszy fotografujących na terenie Bydgoszczy/Torunia, Katowic, Lublina, a także wszystkich chętnych po prostu do udziału w naszej akcji.

Zapraszamy już wkrótce na spotkania z nami!
Do zobaczenia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy!
Twój komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratorów strony.